rekord-sloventsya-prinis-klubu-malinovskogo-perepustku-v-1-4-finalu-ligi-chempioniv

Рекорд словенця приніс клубу Маліновського перепустку в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

• 11942 переглядiв

КИЇВ. 11 березня. УНН. В Іспанії за порожніх трибун на стадіоні "Месталья" "Валенсія" приймала італійську "Аталанту" у зустрічі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Мінімальна перевага в матчі, здобута "Аталантою" після першого тайму, збереглася і за підсумками всього матчу. Хоча в якийсь момент "Валенсія" навіть вирвалася вперед. Але низка помилок, нереалізовані моменти господарів і, в той же час, снайперська точність словенського півзахисника Йосипа Ілічича привели до чергової перемоги "Аталанти", яка після матчу за допомогою телетрансляції передала полум'яний привіт рідному Бергамо, що переживає зараз не найкращі часи.

Рахунок 4:3 і 4:1 за підсумком двох баталій на користь італійського колективу. Крім покера Ілічича у воротах "Валенсії", в протилежну рамку дубль оформив Гамейро, а також забив Торрес.

Окрім того, Ілічич встановив рекорд змагань, ставши першим футболістом в історії, хто забив чотири голи у виїзному матчі в плей-офф Ліги чемпіонів.

Примітно, що українець Руслан Маліновський з'явився із заміни на 78 хвилині і не відзначився результативними діями.