rezultativna-gra-mikhaylyuka-dopomogla-leykers-peremogti-odnogo-z-lideriv-nba

Результативна гра Михайлюка допомогла "Лейкерс" перемогти одного з лідерів НБА

• 7105 переглядiв

КИЇВ. 18 січня. УНН. Матчем “Лос-Анджелес Лейкерс” проти “Оклахома-Сіті Тандер” свої виступи в дебютному сезоні НБА продовжив атакуючий захисник збірної України Святослав Михайлюк, передає кореспондент УНН.

Уродженець Черкас вийшов на паркет з початку другої чверті. Після кількох промахів із-за дуги він здійснив підбирання на чужому щиті, заробив на собі фол та з лінії штрафних вперше у матчі вивів “озерних” вперед у рахунку (45:44).

Наприкінці третьої 12-хвилинки Михайлюк реалізував триочковий з кута майданчику і загалом за 18:39 хвилини проведені у грі набрав 7 очок (0/1 2-очкові, 2/6 3-очкові, 1\1 штрафні), 4 підбирання при 1 передачі.

Відзначимо, що “Лейкерс” святкували гостьову звитягу 138:128 та посідають 8 місце у Західній конференції. “Тандер” знаходяться на 3 щаблі Заходу.