rezultativniy-pas-yaremchuka-ne-vryatuvav-gent-vid-porazki-vid-klubu-malinovskogo

Результативний пас Яремчука не врятував "Гент" від поразки від клубу Маліновського

• 7976 переглядiв

КИЇВ. 27 грудня. УНН. У матчі останнього у 2018 році туру чемпіонату Бельгії могла відбутися справжня дуель футболістів збірної України — Руслана Маліновського та Романа Яремчука, повідомляє УНН з посиланням на ФФУ.

Яремчук вийшов у стартовому складі своєї команди й уже на 6-й хвилині відзначився результативною передачею. Утім, його звитяг гостям виявилося недосить навіть для нічиєї. 3:1 — перемога господарів.

Ігор Пластун з’явився на полі на 59-й хвилині, натомість Маліновський пропускав поєдинок через дискваліфікацію.

Зазначається, що на новорічні канікули “Генк” пішов на лідерській позиції, а “Гент”, маючи 31 очко, посідає сьоме місце.

Окрім того додамо, у 2019 році перший матч “Генк” проведе 18 січня на виїзді проти “Сент-Трюйдена” Романа Безуса, а “Гент” — 20 січня вдома проти “Андерлехту” Євгена Макаренка.