rezultativniy-pas-yarmolenka-dopomig-borusiyi-zdobuti-drugu-pidryad-peremogu

Результативний пас Ярмоленка допоміг "Борусії" здобути другу підряд перемогу

• 7852 переглядiв

КИЇВ. 9 січня. УНН. Дортмундська “Борусія” вінгера української збірної Андрія Ярмоленка провела другий контрольний поєдинок в рамках іспанського тренувального збору, зігравши із бельгійським ФК “Зюльте-Варегем”, передає кореспондент УНН.

На гол в середині тайму Арбауі німецький колектив відповів м’ячем Піщека. Поляк виграв верхову дуель після подачі з кутового та відправив “снаряд” у ціль — 1:1. Вже через 5 хвилин бельгійський колектив повернув собі перевагу — Тімоті Дерейк також ударом головою після подачі з кутового надіслав м’яч у сітку.

До перерви “джмелям” вдалося відігратися вдруге. Один із футболістів німецького клубу відібрав м’яч у центрі поля. Потім вихід два в одного реалізував Обамеянг з результативної передачі Ярмоленка. Переможний м’яч оформив Обамеянг, який на 54 хвилині відзначився ударом в дальній верхній кут воріт.

Відзначимо, що наш співвітчизник вийшов у стартовому складі і був замінений на 59 хвилині на Махмуда Дахуда.
Як повідомляв УНН, у попередній контрольній зустрічі “джмелі” обіграли “Фортуну” (2:0).

Як раніше повідомляло УНН, вінгер збірної України Андрій Ярмоленко прийняв участь у перемозі в контрольній грі “Борусії” Дортмунд над німецькою “Фортуною” з Дюссельдорфа, оформивши результативний пас.