rezultativniy-udar-z-lotu-yaremchuka-dopomig-gentu-vigrati-gru-ligi-yevropi

Результативний удар з льоту Яремчука допоміг "Генту" виграти гру Ліги Європи

• 10908 переглядiв

КИЇВ. 9 листопада. УНН. У матчі 4-го туру групового раунду Ліги Європи німецький "Вольфсбург" приймав на "Фольксваген-Арена" бельгійський "Гент" футболістів національної збірної України Романа Яремчука та Ігоря Пластуна, повідомляє УНН.

За підсумками першого тайму до перемоги ближчими були німці — гол на 20 хвилині забив Жоао Віктор.

Проте Яремчук на 50 хвилині ударом з льоту з-за меж карної зони вразив сітку воріт господарів. Далі Депуатр і Нгадьо-Нгаджуі схилили шальки терезів на бік бельгійців — 1:3.

Яремчук був замінений на 81 хвилині, а Пластун провів повну гру, отримавши жовту картку.

Примітно, що в активі Яремчука вже три голи в 4 матчах групової стадії Ліги Європи.

Додамо, “Гент” набрав 8 очок — є лідером квартету І і наблизився до виходу в плей-офф. “Вольфсбург” другий — 5 пунктів.