roma-zdobula-peremogu-v-rimskomu-derbi

"Рома" здобула перемогу в римському дербі

• 7992 переглядiв

КИЇВ. 29 вересня. УНН. Стадіон "Олімпіко" прийняв зустріч 7-го туру італійської Серії А так зване римське дербі – "Рома" приймала "Лаціо", передає кореспондент УНН.

Рахунок відкрив наприкінці тайму Лоренцо Пеллегріні, який змінив Пасторе лише на 36-й хвилині баталії. 22-річний півзахисник скористався тиснявою групи гравців та падінню голкіпера Стракоши, і п’ятою надіслав м’яч у сітку воріт.

Команда Індзагі змогла досягти свого та вирівняти становище тільки на 67-й хвилині, коли Іммобіле пограбував одного із захисників та влучно пробив низом — 1:1. Недовго “Лаціо” святкувало нічийний рахунок, адже через чотири хвилини Александр Коларов ударом зі штрафного прошив кут воріт, в якому був кіпер Стракоша.

Крапку у грі поставив аргентинський захисник Фасіо — 3:1.

Зазначимо, що в “орлів” закінчилася переможна серія з чотирьох поєдинків — 12 очок і 4 місце в таблиці. “Рома” відстала на один пункт — 5 рядок.

Додамо, що в історії “римських дербі” тепер 70 звитяг в “Роми”, 52 у “Лаціо” і 64 нічиї.

Як повідомляв УНН, Коноплянка у свій день народження допоміг "Шальке" виграти першу гру в Бундеслізі.