rozgromili-ugorschinu-zbirna-ukrayini-stala-triumfatorom-grupi-vidboru-na-yevrobasket

Розгромили Угорщину: збірна України стала тріумфатором групи відбору на Євробаскет

• 16548 переглядiв

КИЇВ. 22 лютого. УНН. У київському “Палаці Спорту” відбувся заключний поєдинок відбору на Євробаскет-2022 за участі збірних України та Угорщини, передає кореспондент УНН.

Деталі

На старті зустрічі українці поступалися супернику, але швидко вибилися в лідери та у другій чверті пішли у відрив — 50:34. Після великої перерви справи в угорців тільки погіршувалися, під кінець гри вони виглядали повністю розібраними. Як наслідок українці одержали перемогу із необхідною різницею (необхідно було +25) — 97:63.

Найбільш результативними стали: Бобров — 19, Мішула — 18, Герун та Павлов по 12.

Відзначимо, що дебютну гру за Україну провів центровий Дмитро Скапінцев.

Доповнення

Україна, Словенія та Угорщина фінішували у відборі групи F із 4 виграшами при 2-х поразках. Проте аз різницею забитих та пропущених “жовто-блакитні” одержали перший рядок, а словенці друге.