s-gladir-stav-nayrezultativnishim-basketbolistom-matchu-kubka-frantsuzkoyi-ligi

С.Гладир став найрезультативнішим баскетболістом матчу Кубка французької ліги

• 8804 переглядiв

КИЇВ. 19 лютого. УНН. Український свінгмен “Монако” Сергій Гладир допоміг своїй команді подолати чвертьфінальний раунд Кубка французької ліги, повідомляє УНН з посиланням на сайт ФБУ.

“Монако” здолало в Парижі БК “Гравелін” — 90:85. Українець став найрезультативнішим гравцем поєдинку, набравши 22 очка (6/8 триочкових, 4/4 штрафних), зробив 4 передачі та 1 підбирання при 3 фолах.

Зазначається, що у півфінальному матчі “Монако” зіграє проти “Нантерра”, який в своєму чвертьфінальному поєдинку здолав “Страсбур”.

Додамо, що “Валенсія” українського центрового В’ячеслава Кравцова також вийшла в півфінал, але не у Франції, а в Кубку Іспанії, що називається Кубок Короля. Команда нашого бігмена у Вікторії перемогла “Гран Канарію” (88:72), а В.Кравцов за 6 хвилин на паркеті очок набрати не зумів (0/3 двоочкових), зробив 3 підбирання та 1 втрату.