s-semenov-posiv-pyate-mistse-v-individualniy-gontsi-chempionatu-svitu-z-biatlonu

С.Семенов посів п'яте місце в індивідуальній гонці чемпіонату світу з біатлону

• 10726 переглядiв

КИЇВ. 16 лютого. УНН. Чемпіонат світу з біатлону, що проходить У Хохфільцені (Австрія), продовжився чоловічою індивідуальною гонкою, повідомляє кореспондент УНН.

Якби не один промах на чотирьох вогневих рубежах представник України Сергій Семенов мав шанси на завоювання медалі, однак одна хиба відкинула нашого спортсмена на все одно високе п’яте місце +38,6 с. Інші українці провели більш невдалі гонки, якщо брати до уваги вогневий рубіж: Дмитро Підручний (1+1+1+1) — 41 місце +4:22,7 хв відставання, Руслан Ткаленко (0+1+1+3) — 70, Олександр Жирний (1+2+3+1) +8:32,1 хв.

Сенсаційним тріумфатором перегонів став Лоуелл Бейлі (0), котрий завоював звання першого американця, що вигравав на чемпіонатах світу. Срібна медаль в активі чеха Онджея Моравеца (0) +3,3 с, “бронза” за французом Мартеном Фуркадом (1+0+1+0) +21,2 с.

“Сергій (Семенов — ред.) пробіг дуже хорошу гонку. Якби щастя було на його боці, він міг би потрапити той постріл. Сергій дуже добре підготувався до цієї гонки, був сконцентрований, добре біг, і думаю, що в такій конкуренції 5-е місце дуже гарне”, — заявив наставник чоловічої збірної України словак Юрай Санітра.

Зауважимо, що у загальному заліку багата на кубкові очки гонка С.Семенова підняла його на 19-е місце, Дмитро Підручний опустився на 21-у позицію. Ну а перевага лідера, Мартена Фуркада, над конкурентами становить 333 очки.

Додамо також, у Кубку націй українці опустилися на сьому позицію, пропустивши вперед чехів. Лідирує як і раніше команда Німеччини.