senegal-peremig-yegipet-ta-vigrav-kubok-afriki

Сенегал переміг Єгипет та виграв Кубок Африки

• 22825 переглядiв

КИЇВ. 7 лютого. УНН. Сенегал здобув перемогу в серії пенальті. Про це повідомляє УНН.

На початку матчу збірна Сенегалу заробила право на пробиття пенальті. Садіо Мане не зумів переграти голкіпера єгиптян.

До кінця першого тайму була рівна гра, в якій можна відзначити хіба що удар Мохамеда Салаха, з яким впорався голкіпер Сенегалу.

В другому таймі продовжилась рівна гра, в якій трохи гострішими були сенегальці. Але команди не забили голів у основний час, тому їх очікувало ще 30 хвилин додаткового часу.

Вже в першій додатковій 15-хвилинці гравці Сенегалу мали три гольові моменти, проте не змогли їх реалізувати.

В другому додатковому таймі команди не ризикували. Матч завершився з рахунком 0:0.

Серію пенальті команди розпочали з точних ударів. Єгипет не забив свій другий удар, а Сенегал третій. Рахунок 2:2 після трьох ударів.

Сенегал забив четвертий удар, а удар єгиптянина відбив Едуар Менді. П’ятий удар реалізував Садіо Мане і приніс Сенегалу перемогу на турнірі. 4:2 на користь Сенегалу в серії пенальті.

Нагадаємо

Раніше повідомлялось, що серія пенальті допомогла визначити другого фіналіста Кубку Африки.