seriya-bulitiv-dopomogla-ukrayini-zdobuti-drugu-peremogu-na-chs-z-khokeyu

Серія булітів допомогла Україні здобути другу перемогу на ЧС з хокею

• 11098 переглядiв

КИЇВ. 18 грудня. УНН. Передостанній день молодіжного чемпіонату світу з хокею у Києві пройшов за участю трьох матчів в одному з яких Україна боролася із однолітками з Італії, повідомляє УНН з посиланням на ФХУ.

На початку гри команди обмінялися швидкими шайбами. Рахунок вдалося відкрити “синьо-жовтим” (Крівошапкін), але не встигла годинникова стрілка зробити повний оберт, як італійці зрівняли (Олер). Перший період так і закінчився з нічийним рахунком.

І другий, і третій період наші хлопці намагалися закинути шайбу і вийти вперед, але голкіпер італійців Давіде Фатані був непробивним.

Тож після фінального свитка гра перейшла у перший у нинішньому чемпіонаті овертайм. Він переможця не виявив. Все вирішилося у серії булітів. Влучний кидок Дениса Архипенка приніс перемогу українській збірній, а з нею і збереження прописки у дивізіоні (2:1).

У попередньому матчі естонці намагалися нав’язати свою гру полякам, але все одно поступилися з рахунком 3:6. А у стартовому матчі було виявлено переможця чемпіонату. Французька збірна програла з мінімальним відривом рахунку 2:3, тим самим подарувавши першість угорцям.

Додамо, “жовто-блакитні” набрали 5 очок і займають 4 рядок. Лідером йдуть угорці — 12.