seriya-bulitiv-ne-dozvolila-khk-donbas-viyti-v-superfinal-kontinentalnogo-kubku

Серія кидків не дозволила ХК "Донбас" вийти в Суперфінал Континентального кубку

• 10286 переглядiв

КИЇВ. 18 листопада. УНН. У заключному матчі півфінальної стадії Континентального кубка IIHF в групі F ХК “Донбас” зіграв проти польської “Краковії”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу донеччан.

У першому періоді у “Донбасу” була істотна ігрова перевага. Дві гострі більшості й, як наслідок, 9:4 за кидками, які так і не втілилися в перевагу на табло арени в Кракові.

Після перерви господарі турніру відчули впевненість в собі і змогли перехопити ініціативу. Цього разу за статистикою кидків донецька команда поступилася 8:13, а один з моментів “Краковії” все-таки став результативним. На 33-й хвилині Касперу Бринічке дозволили небезпечно викотитися на Степана Горячевських, кинути, а потім і добити шайбу — 0:1.

Третій період не залишав варіантів хокеїстам Сергія Вітера — потрібно було будь-що-будь забивати. І з цим завданням знову в індивідуальному стилі впорався Віталій Лялька, який з боєм виліз з-за воріт на “п’ятак” суперника і з другої спроби, вже лежачи на льоду, відправив шайбу повз Мирослава Коприва — 1:1.

Аж до завершення третього періоду команди вже більше думали про оборону, ніж про атакуючі дії, що допомогло матчу перейти в овертайм. Вкрай небезпечних моментів в додаткову 5-хвилинку практично не було.

“Хокейна лотерея” на цей раз закінчилася на користь “Краковії”. “Донбас” не зміг реалізувати жодного свого кидка, а підопічні Рудольфа закинули тричі.

Таким чином, набравши по 5 очок в групі, “Донбас” виявився тією командою, яка за особистими зустрічами поступилася обом своїм опонентам, а це значить — третє непрохідне місце.

Додамо, що у Суперфінал кваліфікувалися “Нєман” і “Краковія”, з іншого квартету ХК “Ноттінгем” та “Сондерійське”.