seriya-penalti-vivela-chelsi-v-final-kubku-angliyskoyi-ligi

Серія пенальті вивела "Челсі" в фінал Кубку англійської ліги

• 9718 переглядiв

КИЇВ. 25 січня. УНН. На стадіоні “Стемфорд Брідж” відбулося друге протистояння півфіналу Кубку англійської ліги між лондонськими колективами — “Челсі” та “Тотенхема”, передає кореспондент УНН.

Після поразки 1:0 в гостях, футболісти “Челсі” реваншувалися — 2:1. На 27 хвилині відбулася подача з кутового, яка супроводжувалася голом. Нголо Канте наважився на удар здалеку — м’яч пролетів між ніг польовому футболісту “шпор” та воротареві і в підсумку потрапив в сітку. До перерви “Челсі” відправили ще один м’яч до сітки кіпера Гассаніги. Автор м’яча Еден Азар — 2:0.

Швидкий гол вдався гравцям “Тотенхему” по перерві. Льоренте зіграв на випередження та у стрибку виграв боротьбу у двох суперників, пробивши головою 2:1.

Примітно, що в Кубку англійської ліги не діє правило голів на виїзді, тому гра продовжилася серією пенальті.

В післяматчевій лотереї з рахунком 4:2 тріумфували гравці “Челсі”. За них забив Вілліан, Аспілікуета, Жоржіньо та Дуїс.

Як повідомляв УНН, першим фіналістом змагань став “Манчестер Сіті”.