seriya-penalti-viznachila-bronzovogo-prizera-klubnogo-chempionatu-svitu-z-futbolu

Серія пенальті визначила бронзового призера Клубного чемпіонату світу з футболу

• 14449 переглядiв

КИЇВ. 12 лютого. УНН. Єгипетський ФК "Аль-Ахлі" обіграв "Палмейрас" у баталії за бронзові медалі Клубного чемпіонату світу з футболу, передає УНН з посиланням на сайт ФІФА.

В основний час команди не зуміли відзначитися, тому доля протистояння визначала серія пенальті. Нереалізовані удари Роні, колишнього гравця “Ювентуса” Феліпе Мело та екснападника “Шахтаря” Луїса Андріано призвели до поразки бразильського клубу 2:3 в післяматчевій лотереї.

Таким чином “Аль-Ахлі” обіграв “Палмейрас” і фінішував третім на Клубному чемпіонаті світу з футболу.

Примтіно, що до цього сезону представник Південної Америки не фінішував нижче 3-го місця.

У фінальному протистоянні турніру мексиканський “тігрес” зіграє із мюнхенською “Баварією”.