seriya-penalti-viznachila-zaklyuchnogo-uchasnika-pivfinalu-kubku-ukrayini

Серія пенальті визначила заключного учасника півфіналу Кубку України

• 16134 переглядiв

КИЇВ. 4 березня. УНН. В четвертому поєдинку чвертьфінальної стадії Кубку України з футболу "Олександрія" в гостях змагалася із "Дніпро-1", повідомляє УНН з посиланням на сайт УАФ.

У першому таймі гостріше діяли господарі, але по перерві одна з контратак команди Володимира Шарана принесла їй успіх. Третьяков перехопив передачу суперників, пройшов із ним та потужно пробив із далекої відстані (0:1). Потім свою результативну контратаку провели й дніпряни. Булеца за допомогою рикошету зрівняв рахунок (1:1). Це відбулося вже після того, як у гостей за дві жовті картки було вилучено Гречишкіна.

Більше голів в ігровий час не сталося, і переможець визначився в серії пенальті (3:4), яку краще виконали олександрійці. Голкіпер "Олександрії" Паньків, який був у списку викликаних на листопадовий збір національної команди України, відіграв повний матч та відбив два удари в післяматчевій серії 11-метрових.