shakhtar-dva-razi-pospil-peremig-na-zbori-v-nimechchini

"Шахтар" два рази поспіль переміг на зборі в Німеччині

• 12484 переглядiв

КИЇВ. 1 липня. УНН. Донецький “Шахтар” продовжив серію товариських ігор на зборі в Німеччині, обігравши представника Другої Бундесліги — “Бохум”, передає УНН з посиланням на сайт “оранжево-чорних”.

Єдині голи у зустрічі були оформлені в першій 45-хвилинці. На 15 хвилині захисник Ярослав Ракицький прямим ударом низом змінив цифри на табло, а перед перервою все той же Я.Ракицький також пробивав зі штрафного, голкіпер Ріманн парирував постріл, але першим на добиванні став Дентіньйо — 2:0.

Зазначимо, що за підсумками футбольного року, що завершився, вихованці голландця Гертьяна Вербека стали дев’ятими у Другій Бундеслізі.

Примітно, що в сезоні 2007/08 у складі “Бохума” грали “гірники” Ян Лаштувка та Олексій Бєлік.

Зауважимо, що 3-го липня донеччани зустрінуться із датським “Оденсе”.