shakhtar-ne-zumiv-obigrati-kolishniy-klub-konoplyanki

"Шахтар" не зумів обіграти колишній клуб Коноплянки

• 15127 переглядiв

КИЇВ. 10 липня. УНН. У заключному контрольному матчі австрійських зборів "Шахтар" зустрічався із гельзенкірхенським "Шальке", повідомляє УНН з посиланням на прес-службу "помаранчево-чорних".

“Гірники” розпочали поєдинок із двох поспіль небезпечних моментів: Педріньйо вивів до воріт Соломона, однак з ударом Манора впорався голкіпер, а за кілька миттєвостей бив уже сам бразилець, але знов Ферманн виявився на висоті. На 13-й хвилині “оранжево-чорним” вдалося переправити м’яч до сітки, проте арбітр не зарахував гол Траоре через офсайд. Німці відповіли ударами Ауеяна (виручив Трубін) і Теродде (поруч зі штангою). Більша частина тайму проходила в позиційній боротьбі в центрі поля, однак у заключній п’ятихвилинці донеччани мали кілька нагод відкрити рахунок. Спочатку Траоре трохи не дотягнувся до прострілу Соломона, а потім Педріньйо бив у дев’ятку на виконання, але м’яч пройшов у сантиметрах від хрестовини.

У перерві Де Дзербі змінив більшу частину складу, а друга половина розпочалась із зустрічних атак, однак довести справу до гольових моментів у жодної з команд не виходило. У “гірників” активно ввійшли до гри Тете, Мудрик і Судаков, які не соромилися брати на себе ініціативу та намагалися індивідуальними діями загострювати ситуацію біля воріт гельзенкірхенців. Ближче до кінця матчу суперники збилися на кроси до штрафного, однак захисники й обидва голкіпери діяли впевнено, так і не дозволивши вразити свої ворота. У підсумку 0:0.

Зауважимо, що нинішній гравець “Шахтаря” Євген Коноплянка з 2017 по 2019 роки виступав за “Шальке”. Наразі “Шальке” опустився та майбутній сезон проведе у Другій Бундеслізі.

“Шахтар” завершив ігрову програму австрійського збору і вже сьогодні планує повернутися до України, де продовжить підготовку до нового сезону.