shakhtar-obigrav-rukh-ta-nazdognav-dinamo-v-upl

“Шахтар” обіграв “Рух” та наздогнав “Динамо” в УПЛ

• 17996 переглядiв

КИЇВ. 21 листопада. УНН. У 15-му турі Української Прем’єр-ліги донецький “Шахтар” приймав на НСК “Олімпійський” львівський “Рух”, повідомляє УНН з посиланням на сайт “гірників”.

Від перших хвилин “гірники” заволоділи м’ячем і простором, змушуючи гостей майже всією командою відійти до власного штрафного, але дивідендів до відпочинку не було.

На старті другої половини знов був помітним Мудрик: спочатку його подачу на Фернандо перервав Стаменкович, а потім після удару самого Михайла гостей урятував воротар. “Шахтар” далі йшов уперед чималими силами, і ось ще один сейв здійснив Паньків, узявши потужний постріл Тете з лівої ноги.

Львів’яни відповіли своїм рідкісним контрвипадом, але виручив своєчасний підкат Бондаря. Ближче до фінального свистка тиск господарів зростав, а останні хвилини перетворились на справжній штурм, що забезпечив результат. Якщо удар Соломона з кута штрафного прийняла на себе штанга, то на 86-й хвилині потужний залп Маркоса Антоніо з далекої дистанції влучив точно у верхній кут — 1:0. За кілька хвилин Маркос виступив у ролі асистента, а Тете легко переграв кіпера в ближньому бою — 2:0.

Отже, команда Де Дзербі набрала 38 балів і наздогнала “Динамо”. “Рух” йде десятим із 13 балами.

24 листопада команда Роберто Де Дзербі зіграє на виїзді з міланським “Інтером”.