shakhtar-rozgromiv-zoryu-u-zustrichi-upl

"Шахтар" розгромив "Зорю" у зустрічі УПЛ

• 9759 переглядiв

КИЇВ. 13 квітня. УНН. У поєдинку 24 туру верхньої шістки Української Прем’єр-ліги луганська “Зоря” в гостях на ОСК “Металіст” зіграла із лідером змагань “Шахтарем”, передає кореспондент УНН.

В першій 15-хвилинці Литвин порушив правила на новачку “гірників” Тете і “помаранчево-чорні” одержали право на пенальті — Віктор Коваленко вправно пробив з точки. Швидка комбінаційна атака господарів завершилася голом Ларі Кайоде після асисту Тайсона (50 хвилина).

Крапку у зустрічі поставив Майкон. Чітка взаємодія у чужому штрафному між Ісмаїлі та Кайоде призвела до удару Фернандо на який зреагував кіпер “Зорі”, але на добиванні виявився саме Майкон — 3:0.

Отже, безпрограшна серія “Шахтаря” в Чемпіонаті продовжилась, і триває з 11 серпня — нараховує 21 гру. “Зоря” не може виграти в УПЛ вже 4-ри баталії.

Додамо також, в заключному поєдинку змагального дня “Львів” грає із “Олександрією”.