shakhtar-u-matchi-z-simoma-golami-zavoyuvav-peremogu-nad-kolosom

"Шахтар" у матчі з сімома голами завоював перемогу над "Колосом"

• 13353 переглядiв

КИЇВ. 9 березня. УНН. Завершальний матч регулярного чемпіонату Української Прем'єр-ліги "Колос" – "Шахтар" подарував уболівальникам феєрію забитих м'ячів, повідомляє УНН.

У першому таймі на голи Тайсона з пенальті та Мораеса відповів тільки Мілько. По перерві уболівальники побачили більше голів: Мілько оформив дубль, а з пенальті за "Колос" забивав Гавриш, за "гірників" вдруге відзначився Мораес, а також одного разу Тете – 3:4.

Варто відзначити, що поразка не мала суттєвого значення для "Колосу", оскільки в паралельному матчі "Маріуполь" поступився "Дніпру-1", тому новачок УПЛ кваліфікувався в другий етап змагань.

Додамо, "Шахтар" здобув перемогу й завершив перший етап чемпіонату на лідируючій позиції з перевагою в 14 балів над найближчим конкурентом.