shakhtar-u-rezultativniy-gri-rozpisav-mirovu-iz-lionom

"Шахтар" у результативній грі розписав мирову із "Ліоном"

• 8642 переглядiв

КИЇВ. 2 жовтня. УНН. У Франції відбувся матч другого туру групової стадії Ліги чемпіонів між “Ліоном” та “Шахтарем”, передає кореспондент УНН.

“Гол у роздягальню” дозволив піти на перерву українському колективу в ранзі лідера. Трійка Тайсон — Ісмаїлі — Мораес створили момент. Тайсон підключив Ісмаїлі, фулбек з лицьової лінії точно прострілив на бомбардира, і Мораес в один дотик відправив м’яч прямо під штангу.

На початку наступної 45-хвилинки “гірники” пропустили м’яч, але гол відмінили через положення поза грою. Натомість трохи пізніше Мораес оформив дубль, який майстерно пробив з-під захисника із доволі гострого кута.

На 70 хвилині матчу Мусса Дембеле після кількох нагод відзначитися, досяг своєї мети, забивши м’яч головою, а вже через дві хвилини “Ліон” святкував успіх після затяжної атаки.

Надалі французи створювали значну кількість нагоду для третього голу, але “гірники” відповіли ударом в поперечину від Кайоде. Рахунок залишився незмінним — 2:2.

Відзначимо, що після двох турів “Ліон” набрав 4 очки і залишився лідером квартету F. “Шахтар” з 2-ма балами на третьому рядку.