"Шахтар" врятувався від поразки у першій грі нового року

• 13503 переглядiв

КИЇВ. 21 січня. УНН. "Шахтар" на зборі в Туреччині провів контрольний поєдинок із польським "Лехом", який став першим для команди в 2021 році, інформує УНН з посиланням на сайт "гірників".

Дебют поєдинку видався не надто активним: обидві команди ще є далекими від гарних кондицій і лише починають набирати ігровий тонус.

У другому таймі Луїш Каштру цілковито змінив склад, намагаючись задіяти максимальну кількість футболістів. Активно увійшов до гри Фернандо і міг одразу ж відкривати рахунок, однак після його удару й рикошету м’яч пролетів над поперечиною.
Натомість на 58-й хвилині вийти вперед вдалося суперникові – у позиційній атаці влучним ударом відзначився Мархвінськи.

Далі Пятов виручив після пострілу здалеку Аввада. Пропустивши м’яч, "гірники" перехопили ініціативу, і ось уже Вітао ледве не замкнув дальню штангу з подачі Дентіньо. Протягом заключних хвилин "оранжево-чорні" посилили тиск: воротар взяв удар Коваленка зі штрафного, а Корнієнко пробив небезпечно, проте повз. Розв’язка настала на 90+1-й хвилині: Фернандо заробив пенальті, а Віктор Коваленко впевнено його реалізував – 1:1.

Зазначимо, що наступний спаринг "Шахтар" проведе 23 січня з болгарським "Лудогорцем".

Крім того додамо, у першому офіційному поєдинку року "гірники" змагатимуться із "Колосом" 13-го лютого.