shakhtar-z-peremogi-rozpochav-zakhist-titulu-chempiona-ukrayini

"Шахтар" з перемоги розпочав захист титулу чемпіона України

• 7623 переглядiв

КИЇВ. 1 серпня. УНН. Донецький "Шахтар" провів перший поєдинок 29-го за ліком чемпіонату України з футболу, передає кореспондент УНН.

На старті гостьової зустрічі із "Олександрією" донеччан підвів Марлос, який не реалізував пенальті. Удар парирував Паньків. Наприкінці тайму "Олександрія" покарала чинних чемпіонів за не реалізацію моментів – комбінацію точним ударом завершив Третьяков.

Натомість після перерви ситуація на полі змінилася і олександрійці пропустили три м'ячі. Букхал відзначився автоголом, також забивав Тайсон та Дентіньо – 1:3.

Зауважимо, що 4 серпня "гірників" очікує перша домашня гра сезону - в Харкові команда Луїша Каштру прийме "Карпати", а "Олександрія" гостюватиме у "Маріуполя".