shakhtar-z-rakhunkom-4-0-zavdav-porazki-konyasporu

"Шахтар" з рахунком 4:0 завдав поразки "Коньяспору"

• 11284 переглядiв

КИЇВ. 25 листопада. УНН. У п’ятому турі групового етапу Ліги Європи донецький “Шахтар” зустрівся з турецьким “Коньяспором” і вийшов переможцем з протистояння — 4:0, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу “Шахтаря”.

“Гірники” досить швидко відкрили рахунок. На 11-й хвилині Бернард навісив до штрафного на Дентіньо, але того випередив Бардакджі, що плечем забив гол у власні ворота. Тайсон на 36-й хвилині опинився один перед штрафним і віддав на Дентіньо. Дев’ятий номер “Шахтаря” в дотик відправив м’яч у дальній кут — 2:0.

Ще двічі “оранжево-чорні” засмутили голкіпера турків у другій половині. На 66-й хвилині Даріо Срна з правого флангу виконав стандарт, а Едуардо виграв верхову дуель на другому поверсі, відправивши м’яч саме в кут — 3:0. Невдовзі “гірники” забили знов. Андрій Борячук вивів на ворота турків Бернарда, і той майстерно впорався з голкіпером — 4:0.

Таким чином, український колектив продовжив виграшну ходу на турнірі — 15 очок із 15 можливих і ще за підсумками минулого туру оформив собі путівку в наступний раунд з першого місця квартету Н.

Нагадаємо, що наступний поєдинок “гірники” проводитимуть 27 листопада. В 16-му турі Прем’єр-ліги “оранжево-чорні” в гостях зустрінуться з “Дніпром”.