shakhtar-zdobuv-peremogu-u-matchi-lideriv-upl

"Шахтар" здобув перемогу у матчі лідерів УПЛ

• 15438 переглядiв

КИЇВ. 15 вересня. УНН. Донецький "Шахтар" у протистоянні з "Олександрією" продовжив переможну ходу в Українській Прем'єр-лізі, передає кореспондент УНН.

В середині тайму гостям вдався дещо курйозний м'яч. Сергій Болбат закинув ігровий снаряд за спини захисникам, Марлос у стрибку одним дотиком переправляв "шкіряного" у ворота з яких вийшов кіпер. Таким чином Марлос спіймав на проти ході голкіпера та відкрив рахунок.

На 73 хвилині перспективну атаку не зумів реалізувати Мораес. Удар бразильця з близької дистанції парирував Паньків. А крапку у зустрічі поставив Віктор Коваленко, який вийшов на поле із заміни – 2:0.

Для "гірників" виграш став п'ятим поспіль – 21 очко і лідируюча позиція. З 16-ма пунктами позаду розмістилася саме "Олександрія".

Додамо, що у наступному 9-му турі команда Фонсеки прийматиме "Чорноморець", а "Олександрія" відправиться у гості до "Маріуполя".