shakhtar-zdobuv-rozgromniy-vigrash-u-ramkakh-sparingu-v-turechchini

"Шахтар" здобув розгромний виграш у рамках спарингу в Туреччині

• 13978 переглядiв

КИЇВ. 27 січня. УНН. Донецький "Шахтар" одержав переконливу звитягу в заключному спарингу першого тренувального збору в Туреччині гри із ФК "Сілекс" із Північної Македонії, повідомляє УНН з посиланням на сайт "гірників".

У дебюті “Сілекс” мав напівмомент після розіграшу кутового, однак Джорджевич пробив вище воріт. “Шахтар” намагався комбінувати і більше контролював м’яч, часто створював чисельну перевагу на чужій половині поля. Гарний шанс виник у Маркоса Антоніо, проте бразильця підвела точність. У наступній атаці вже Соломон загрожував воротам суперника — м’яч пролетів у сантиметрах від штанги.

Наприкінці тайму Манор узяв участь у третьому гольовому моменті, цього разу м’яч після його удару влучив у штангу. А на 42-й хвилині північні македонці реалізували розіграш кутового, який завершив Тантуровськи, — 0:1. “Гірники” могли швидко відквитати гол, але супротивника знов уберіг каркас воріт — не пощастило Мораесу.

У перерві Луїш Каштру традиційно цілковито змінив склад команди, й невдовзі “Шахтар” відкрив лік голам. На 55-й хвилині Алан Патрік пробив зі штрафного, м’яч торкнувся гравця в стінці та дезорієнтував кіпера — 1:1. Ще за 10 хвилин “оранжево-чорні” знов реалізували стандарт. Віктор Корнієнко ударом зі штрафного перекинув стінку і влучив саме у дев’ятку воріт Божиновськи — 2:1. У наступній атаці не менш ефектний гол забив Тарас Степаненко, після удару здалеку якого м’яч від поперечини залетів до сітки — 3:1. Крапку вже в компенсований час поставив Додо, що завершив домашню заготовку розіграшу кутового відмінним ударом у нижній кут — 4:1.

До вашої уваги склад “Шахтаря”:

1-й тайм: Пятов (к), Матвієнко, Хочолава, Вітао, Болбат, Майкон, Маркос, Марлос, Соломон, Мудрик, Мораес

2-й тайм: Трубін, Корнієнко (Сіпріано, 79), Кривцов, Бондар, Додо, Степаненко (к), Патрік, Судаков, Фернандо, Тете, Дентіньо.

Наступний контрольний матч вже в рамках другого збору в Туреччині “Шахтар” проведе 29 січня проти сербської “Црвени Звєзди”.