shakhtar-zdobuv-rozgromnu-peremogu-nad-vorskloyu

"Шахтар" здобув розгромну перемогу над "Ворсклою"

• 10347 переглядiв

КИЇВ. 12 серпня. УНН. Донецький “Шахтар” після поразки від “Динамо” реабілітувався впевненим виграшем над полтавською “Ворсклою” в Харкові, передає кореспондент УНН.

В середині тайму навіс Павла Ребенка супроводжувався точним дальнім ударом головою Шарпара під поперечину воріт Шуста. Також Пердута міг подвоїти результат якби не сейв П’ятова при виході з польовим гравцем.

На початку наступної половини Марлос елегантно приборкав м’яч та убрав рухом опонентів, відправивши снаряд в нижній дальній кут. Пізніше натуралізований українець пройшов з м’ячем третину поля і віддав передачу на вільного Мораєса. Бразилець в свою чергу прострілив на вільного Степаненка — 2:1.

Не пройшло і п’яти хвилин, як полтавчани отримали ще один м’яч у сітку. Алан Патрік обігрався у “стіночку” з Степаненко і віддав точний пас на другим темпом набігаючого Хочолаву і грузин не підвів. Крапку у баталії поставив гол Мораєса у контратаці — 4:1.

Варто відзначити, що після чотирьох турів у команди Фонсеки три перемоги при поразці від “Динамо”. “Ворскла” з 3-ма очками на передостанньому щаблі таблиці.