shakhtar-zdobuv-tretyu-pospil-sukhu-peremogu-v-upl

"Шахтар" здобув третю поспіль "суху" перемогу в УПЛ

• 8060 переглядiв

КИЇВ. 23 вересня. УНН. Чинний чемпіон України з футболу донецький “Шахтар” святкував домашню звитягу над “Чорноморцем” у зустрічі 9-го туру внутрішнього чемпіонату країни, передає кореспондент УНН.

У першому таймі варто згадати не реалізований вихід з воротарем Майкона, а також постріл Тайсона зі штрафного у штангу.

Розкрити оборону “гірникам” вдалося на 57 хвилині, коли після подачі з кутового самісінький Марлос і відправив ігровий снаряд до цілі. Після невеликої паузи Трубочкін відзначився автоголом.

Крапку у грі поставив Тайсон, відзначившись ударом головою завдяки подачі Мораеса — 3:0.

Зазначимо, що у таблиці “Шахтар” має 24 очки та виграє у “Динамо” 7 пунктів. Одесити з 9 балами на передостанній сходинці.

Додамо, що “гірники” вже три тури в УПЛ не пропускали голів.