shalke-bez-konoplyanki-zaznav-porazki-vid-bavariyi

"Шальке" без Коноплянки зазнав поразки від "Баварії"

• 7499 переглядiв

КИЇВ. 23 вересня. УНН. У рамках четвертого туру Бундесліги пройшла зустріч представників Ліги чемпіонів — “Шальке” відіграв вдома із “Баварією”, повідомляє УНН із посиланням на сайт “кобальтових”.

З перших хвилин “баварці” взяли контроль гру і на 6-й хвилині вперше потривожили Ральфа Ферманна — досить небезпечно пробив Томас Мюллер. Дві хвилини потому в ворота гельзенкірхенців залетів перший м’яч: Йозуа Кімміх виконав подачу з кутового, а Хамес Родрігес на ближній штанзі ударом головою відправив м’яч у сітку.

Господарі спокійно відреагували на швидкий гол і продовжили намацувати свою гру. На 12-й хвилині Ніклас Зюле в своєму штрафному сфолив на Бреле Емболо, але свисток судді промовчав. “Шалькери” не впадали у відчай і продовжували промацувати оборону мюнхенців і протягом наступних хвилин зусиллями Даніеля Даніель Каліджурі (15), Франко Ді Санто (16) і Налдо (17) створили кілька небезпечних моментів.

Проте до кінця баталії ще один м’яч побував у сітці “Шальке”. На 64-й хвилині Алессандро Шепф невдало в своєму штрафному наступив на Хамеса, і суддя вказав на точку. Роберт Левандовскі з пенальті зробив рахунок 2:0. Ральф Ферманн вгадав кут, але не зміг зупинити щільний удар — 2:0.

Український легіонер “кобальтових” Євген Коноплянка провів усю гру в запасі.

Зауважимо, що “Баварія”, здобувши четверту перемогу в четвертому матчі, знову піднялася на першу сходинку турнірної таблиці. “Шальке”, навпаки, продовжує чекати першу порцію очок (0).