Шевченко: хлопці будуть грати проти Англії ще й за Бесєдіна

• 16992 переглядiв

КИЇВ. 2 липня. УНН. Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко зауважив, що команда засмучена травмою нападника Артема Бесєдіна і запевнив, що "хлопці будуть грати проти Англії ще й за Бесєдіна", передає УНН із посиланням на УЄФА.

Цитата

"Ми дуже засмучені цим моментом. Це один з дуже важких моментів, ще й на такому рівні. Ми всі його підтримуємо, він з нами. Хлопці будуть грати проти Англії ще й за Бесєдіна", - зазначив Шевченко.

Раніше

В УАФ повідомили, що нападнику збірної України Артему Бесєдіну, який отримав травму під час матчу 1/8 фіналу Євро-2020 проти збірної Швеції, на відновлення знадобиться від трьох до шести місяців.

Після матчу було оперативно ухвалено рішення відправити Бєсєдіна до Києва для обстеження й лікування. Після обстеження стало відомо, що розриву зв’язок коліна, як боялися лікарі, у Артема, на щастя, немає. Однак є частковий надрив хрестоподібних та бокових зв’язок, а також серйозне ушкодження відростку великогомілкової кістки. Після детального вивчення результатів обстеження стане відомо, скільки часу футболісту знадобиться для відновлення. Попередньо лікарі прогнозують, що на це потрібно від трьох до шести місяців.

Контекст

Збірна України обіграла в додатковий час команду Швеції з рахунком 2:1 і вперше в історії вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи. Бесєдін вийшов на заміну на 91-й хвилині, але вже через 10 хвилин покинув поле через травму. Захисник збірної Швеції Маркус Даніельссон був видалений за грубий фол на українському футболісті.

У чвертьфіналі чемпіонату Європи збірна України зіграє з командою Англії 3 липня в Римі.