shevchenko-na-choli-dzhenoa-zaznav-rozgromnoyi-porazki-vid-milanu

Шевченко на чолі "Дженоа" зазнав розгромної поразки від "Мілану"

• 20739 переглядiв

КИЇВ. 2 грудня. УНН. Провідний український тренер Андрій Шевченко провів третій офіційний поєдинок на чолі італійського "Дженоа", інформує УНН з посиланням на сайт клубу.

Вже на 10-й хвилині Златан Ібрагімович оформив гол-красень ударом зі штрафного. В компенсований до тайму час після рикошету м'яч потрапив до Мессіаса, який ударом головою в один дотик поцілив у сітку воріт. Після відпочинку Мессіас оформив дубль та встановив остаточні цифри – 3:0.

Після 15-ти зіграних турів у "Дженоа" залишається 10 набраних балів і команда Андрія Шевченка йде на 18-й позиції в турнірній таблиці Серії А. "Мілан" з 35 очками в активі йде другим.

Примітно, що у першій грі під орудою Шевченка "грифони" програли "Ромі" (0:2), у другій зіграли внічию з "Удінезе" (0:0).

У наступному турі "Дженоа" зіграє в гостях проти туринського "Ювентуса". Матч пройде 5 грудня.