shevchenko-proviv-debyutniy-poyedinok-na-choli-dzhenoa-vidomi-detali

Шевченко провів дебютний поєдинок на чолі “Дженоа”: відомі деталі

• 17519 переглядiв

КИЇВ. 22 листопада. УНН. На стадіоні “Луїджі Фераріс” “Дженоа” під орудою Андрія Шевченка провів поєдинок 13 туру Серії А із римською “Ромою”, передає кореспондент УНН.

На 15 хвилині Мхітарян відзначився голом у ворота “Дженоа”, але його було відмінено через гру рукою його партнера. Перший тайм завершився нульовою нічиєю, але в другій половині підопічним Шевченка не вдалося стримати натиск команди Моурінью.

Ганський легіонер римлян Афена-Гьян оформив дубль, забивши на 82 та 90 + 4-й хвилинах зустрічі.

Таким чином у дебютній грі Шевченка на посаді “Дженоа”, генуезький клуб поступився 0:2.

Примітно, що за всю гру “Дженоа” завдав тільки один удар по воротам суперника, а “Рома” цілих 19.

“Дженоа” з 9-ма очками йде у зоні вильоту — 18. У наступному турі команда українця в гостях змагатиметься із “Удінезе”.