shevchenko-zdobuv-pershu-peremogu-na-choli-fk-dzhenoa

Шевченко здобув першу перемогу на чолі ФК “Дженоа”

• 18753 переглядiв

КИЇВ. 15 грудня. УНН. В рамках 1/16 фіналу Кубку Італії з футболу генуезький “Дженоа” приймав іншого представника італійської Серії А — “Салернітану”, повідомляє УНН з посиланням на сайти клубів.

Зі статистичного боку матч пройшов напрочуд рівно — 9:9 за ударами, 6:6 за ударами по воротах, і тільки підопічні українця були кращими у володінні м’ячем (59 відсотків), що втілилося в єдиний гол у баталії. Автором точного пострілу став ганський форвард Екубан. Йому на 76 хвилині асистував Каллон (1:0).

Примітно, що в наступному раунді Кубку “Дженоа” зустрінеться із “Міланом”. Раніше клуби грали між собою в Серії А, і тоді “Дженоа” при Шевченко поступилася (0:3).

“Дженоа” перервав серію з 14 матчів без перемог, клуб виступає у чемпіонаті Італії, де після 17 зустрічей йде 18-м, набравши 10 очок.