shvetsiya-virvala-u-shveytsariyi-putivku-v-chvertfinal-chs-2018

Швеція вирвала у Швейцарії путівку в чвертьфінал ЧС-2018

• 10300 переглядiв

КИЇВ. 3 липня. УНН. Словенський арбітр Дамір Скоміна провів передостанній поєдинок 1/8 фіналу чемпіонату світу-2018 за участі збірних Швейцарії і Швеції, передає УНН.

Швейцарія в першому таймі не досягла успіху. Попри кращий відсоток володіння м'ячем, контратаки шведів виходили дуже небезпечними.

Єдине взяття воріт відбулося в середині другої половини. Еміль Форсберг обігрався на підступах до штрафної з Ола Тойвоненом, і завдав удару без опіки. М'яч рикошетом влетів у сітку воріт Зоммера.

В компенсований час швейцарці ще й залишились у меншості – пряму червону картку отримав Майкл Ланг, а шведи втримали позитивний результат 1:0.

Зазначимо, що збірна Швеції вперше з 1994 року вийшла в 1/4 фіналу чемпіонату світу.

Додамо також, у чвертьфіналі скандинави зіграють з переможцем пари Колумбія – Англія.