sim-goliv-ta-viluchennya-barselona-zaznala-drugoyi-porazki-v-primeri

Сім голів та вилучення: "Барселона" зазнала другої поразки в Прімері

• 12104 переглядiв

КИЇВ. 12 листопада. УНН. Каталонська “Барселона” не змогла здобути залікових балів у 12 турі чемпіонату Іспанії у матчі проти “Бетісу”, передає кореспондент УНН.

На перерву команди пішли за переваги гостей в два м’ячі. Результативні удари на рахунку Хуніора та 37-річного ветерана Хоакіна.

На гол Мессі в середині другого тайму “Бетіс” відповів взяттям воріт Ло Селсо, коли Тер Штеген припустився помилки і не зумів руками відбити м’яч. Артуро Відаль повернув інтригу у гру на 79 хвилині, але Серхіо Каналес знову вивів гостей вперед на два м’ячі — 2:4.

Мессі вдалося забити в додатковий час, що не врятувало господарів від фіаско — 3:4.

Примітно, що останні 10 хвилин “блаугранос” грали у меншості — червона картка у Ракітіча.