sk-dnipro-1-vdruge-pospil-probivsya-u-pivfinal-kubku-ukrayini-z-futbolu

СК "Дніпро-1" вдруге поспіль пробився у півфінал Кубку України з футболу

• 8128 переглядiв

КИЇВ. 8 квітня. УНН. Підопічні Дмитра Михайленка — першоліговий “Дніпро-1”, в матчі 1/4 фіналу Кубку України перемогли полтавську “Ворсклу” завдяки двом пізнім голам. Про це інформує ФФУ, передає УНН.

Визначити фаворита цього поєдинку було важко. “Ворскла” в офіційних матчах у цьому році ще не перемагала. Окрім того, полтавці нещодавно змінили тренера — і перший поєдинок під керівництвом Віталія Косовського програли. Дніпряни ж упевнено лідирують у Першій лізі та мають чудові шанси на підвищення у класі.

Суперники обережно розпочали поєдинок, і до ударів по воротах справа практично не доходила. Полтавці старалися використовувати стандарти, тоді як дніпряни робили акцент на швидкості своїх молодих виконавців.

По перерві кількість моментів помітно збільшилася. Господарі регулярно закривали суперників на їхній половині, однак до вирішального удару довести свої атаки не могли. У “біло-зелених” активним був Саків, який здійснив кілька непоганих пострілів.
Загалом дніпряни продовжували володіти ініціативою, і врешті-решт оборона “Ворскли” не витримала. На 78-й хвилині Ткаченко після прострілу-удару з лівого кута штрафного вибив м’яч точно на ногу Куліша, і той легко відкрив рахунок. Незабаром перевагу своєї команди подвоїв Когут, який завершив контратаку — 2:0.

У підсумку “Дніпро-1” удруге поспіль пробився до півфіналу турніру.

До вашої уваги склади команд:

“Дніпро-1”: Юрчук, Романюк, Лопирьонок, Логінов (к), Польовий, Батагов (Загальський, 73), Сніжко (Очігава, 86), Когут, Чичиков (Шаповал, 61), Куліш, Кузик.

“Ворскла”: Ткаченко, Пердута, Скляр, Габелок, Шарпар (Петровіч, 81), Морес да Круз (Коломоєць, 65), Чеснаков (к), Сапай, Чижов (Даллку, 70), Саків, Кане.