sogodni-shakhtar-provede-domashniy-match-z-benfikoyu-v-pley-off-ligi-yevropi

Сьогодні "Шахтар" проведе домашній матч з "Бенфікою" в плей-офф Ліги Європи

• 13652 переглядiв

КИЇВ. 20 лютого. УНН. У першому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи “Шахтар” у Харкові прийматиме лісабонську “Бенфіку”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу “помаранчево-чорних”.

Обидва колективи восени виступали на груповому етапі Ліги чемпіонів: “гірники” з 6 очками посіли третє місце в групі С після “Манчестер Сіті” й “Аталанти”, а “орли” набрали 7 балів у квартеті G, пропустивши вперед “РБ Лейпциг” і “Ліон”.

Ключовою відмінністю підготовки “Шахтаря” від стандартного графіка “Бенфіки” є наявність тривалої перерви в УПЛ. Узимку підопічні Луїша Каштру провели 2 збори в турецькому Белеку, де відбулося 8 контрольних матчів. Суперник до лютого видав у чемпіонаті серію з 16 перемог поспіль, а у 2 останніх турах зустрічався з найважчими на сьогодні опонентами (“Порту” й “Брага”) і зазнав поразок.

“Бенфіка” підійшла до 1/16 фіналу із завданням продовжити успішну тенденцію: лісабонці вшосте на цій стадії й раніше завжди проходили до наступного раунду.

Щодо історії взаємовідносин команд, то у сезоні-2007/08 клуби зустрілися на груповому етапі Ліги чемпіонів. У 2-му турі “Шахтар” здобув перемогу на “Ештадіу да Луш” завдяки єдиному голу Жадсона, а в грудневій грі “Бенфіка” взяла реванш у Донецьку (дубль Оскара Кардосо і гол Крістіано Лукареллі з пенальті також у першому таймі).

Зазначимо, що стартовий свисток на ОСК “Металіст” о 19:55 дасть шотландський рефері Медден.

Нагадаємо, що вчора стали відомі кадрові втрати “гірників”.