sparingi-pered-chs-2018-peremoga-frantsiyi-nichiya-portugaliyi-ta-meksiki

Спаринги перед ЧС-2018: перемога Франції, нічия Португалії та Мексики

• 7910 переглядiв

КИЇВ. 30 травня. УНН. Ряд національних збірних провели контрольні, підготовчі матчі перед стартом чемпіонату світу-2018, що пройде в Росії, передає УНН.

Чинні переможці чемпіонату Європи португальці не змогли подолати опір іншого учасника майбутнього Мундіалю Тунісу. В середині тайму Андре Сілва ударом головою відкрив рахунок, а через 12 хвилин Маріу пострілом із-за меж штрафної подвоїв цифри на табло. Рятівниками африканців стали Бадрі (39 хв) і Бен Юссеф (64) — 2:2.

Примітно, що у складі європейців був відсутнім форвард Кріштіану Роналдо.

Франція не мала проблем у протистоянні із Ірландією. Триколірні мали значну кількість моментів. Одного разу суперника врятувала стійка після удару Мбаппе, але під завісу тайму Жиру та Фекір забили по-разу, чого вистачило для успішного результату — 2:0.

Відзначимо, що інший представник ЧС-2018 Мексика звела внічию гру з Уельсом — 0:0.

Додамо також, головний футбольний старт 4-річчя стартуватиме 14-го червня.