stal-pislya-porazki-vid-karpat-viletila-z-upl

"Сталь" після поразки від "Карпат" вилетіла з УПЛ

• 9844 переглядiв

КИЇВ. 20 травня. УНН. На стадіоні “Україна” у Львові за присутності дещо більше 2100 уболівальників відбувся один із матчів заключного 32-го туру Української Прем’єр-ліги всякому “Карпати” змагалися із"Сталлю“, повідомляє УНН з посиланням на сайт “Сталі”.

Гості досить активно почали, але і господарі показали, що відсиджуватися в обороні не збираються. Гарний командний рух по обидва боки став перепоною для суперника, і “застопорив” м’яч в середині поля. Ближче до середини першого тайму галичани вже більше володіли м’ячем і активно просувалися вглиб оборони. Багато що в цьому відрізку залежало від правильних рішень Пенькова, і голкіпер грав надійно. Наприклад, на 24-й хвилині він дотягнувся до м’яча однією рукою після удару в ближній кут Лебеденко. Після кутового знову ж Пеньков впорався з ударом головою Федецького.

Позбутися від тиску з боку суперника і самим перейти в атаку у “сталеварів” не виходило. Багато що вирішували неточні проміжні передачі, які розривали потенційно небезпечні контратаки на шматки. На 37-й хвилині рахунок став 1:0. Лебеденко підключився по лівому флангу до атаки з глибини, квінтет захисників за ним не встиг, а воротар при всьому старанні не дістав спрямований в кут воріт м’яч.

Відразу по закінченні ігрового години рахунок змінився на 2:0. Після перехоплення на чужій половині поля і передачі партнера Мякушко вирішив бити відразу з-за меж штрафного, і потрапив в дальній нижній кут. На 78-й хвилині Швед після передачі Мякушко в дотик зробив рахунок 3:0.

Варто відзначити, що “Сталь” з 26 очками посіла останнє 12-те місце турніру. “Карпати” вибороли 8-й рядок (37).