stav-vidomim-ostanniy-uchasnik-pivfinalu-kubka-konfederatsiy

Став відомим останній учасник півфіналу Кубка Конфедерацій

• 21488 переглядiв

КИЇВ. 26 червня. УНН. Збірна Чилі вийшла в півфінал Кубка Конфедерацій-2017, зігравши внічию з Австралією (1:1) в Москві за присутності 33 639 глядачів, інформує УНН з посиланням на сайт змагань.

Матч складався для чемпіонів Південної Америки не так вдало, як можна було б припустити: в кінцівці першого тайму австралійський нападник Джеймс Троізі вивів свою команду вперед.

Австралійцям, втім, для виходу з групи, необхідно було вигравати в два м'ячі, і вони не зменшували обертів. Але чилійці все ж зуміли відігратися завдяки замін. Мартін Родрігес, котрий вийшов після перерви, зрівняв рахунок на 67-й хвилині – 1:1.

Варто відзначити, що збірна Чилі зайняла друге місце в групі В і в півфіналі зіграє з переможцем групи А Португалією - 28 червня в Казані.

Додамо, що Тім Кехілл став першим польовим гравців в історії, який провів 100 матчів за збірну Австралії. Партнери привітали свого капітана на передматчевій розминці, вийшовши на поле в футболках з цифрою 100 і ім'ям "Кехілл" на спині.