studentska-zbirna-ukrayini-zavdala-porazki-klubu-upl

Студентська збірна України завдала поразки клубу УПЛ

• 7116 переглядiв

КИЇВ. 27 червня. УНН. Студентська збірна України під орудою Анатолія Бузніка на олімпійській базі в Кончі-Заспі провела спаринг із чернігівською "Десною", що виступає в Українській Прем’єр-лізі, повідомляє УНН з посиланням на УАФ.

До перерви частіше м’ячем володіли чернігівці, але до гольових моментів справа не доходила. У другому таймі умови вже диктували студенти, і на 72-й хвилині після чітко розіграної комбінації Станіслав Нечипоренко забив переможний м'яч – 1:0.

Зазначено, 26 червня підопічні Анатолія Бузніка теж в Кончі-Заспі зіграють черговий контрольний матч — з "Межигір’ям", що виступає в першості Київської області.

Додамо, що у липні в Італії пройде Всесвітня універсіада, підготовку до якої завершує студентська збірна України.