supernik-dinamo-po-lizi-yevropi-peremig-pislya-vidnovlennya-chempionatu-belgiyi

Суперник "Динамо" по Лізі Європи переміг після відновлення чемпіонату Бельгії

• 10085 переглядiв

КИЇВ. 11 січня. УНН. Бельгійський "Брюгге", суперник "Динамо" в 1/16 фіналу Ліги Європи, провів перший офіційний поєдинок у 2021 році. Про це інформує УНН з посиланням на сайт "біло-синіх".

Підопічні Філіпа Клемана у рамках перенесеного 30-го туру зустрічалися на виїзді з одним із аутсайдерів — “Сент-Трюйденом”.

Доволі швидко, уже на 13-й хвилині, гості вийшли вперед. Ріц обігрався з де Кетеларом та точною передачею вивів до воріт новачка команди Доста — досвідчений нападник потужним ударом відзначив свій дебют забитим м’ячем. А до перерви “Брюгге” вдалося й подвоїти свою перевагу. На 35-й хвилині Діатта обіграв кількох опонентів, віддав у центр на Ланга, і той точним ударом поцілив у ворота, забивши свій шостий м’яч у чемпіонаті (кращий показник лише у того ж Діатти, на рахунку якого 8 голів).

Така впевнена перевага в першому таймі, напевно, розслабила команду Філіпа Клемана, яка до 85-ї хвилини не завдала жодного удару по воротах суперника. А от “Сент-Трюйден” на 55-й хвилині скоротив відставання в рахунку та був близьким до того, аби врятувати поєдинок. Утім, дограючи матч у меншості (на 85-й хвилині за грубий фол проти Коссуну було вилучено Назона), створити сенсацію господарям не вдалося — 2:1.

“Брюгге” провів матч у такому складі: Міньйоле, Соболь (Рікка, 73), Мехеле, Коссуну, Мата Педру, де Кетелар, Ріц, Вормер, Ланг (Баланта, 73), Діатта (Схрейверс, 89), Дост (Окереке, 46).

Відзначимо, що після 20-ти зіграних матчів “Брюгге” набрав 42 очки та лідирує в турнірній таблиці, випереджаючи “Генк”, що йде другим, на чотири бали. Свій наступний поєдинок підопічні Філіпа Клемана проведуть 17 січня, коли так само на виїзді зіграють із “Беєрсхотом”.

Крім того додамо, “Брюгге” проведе першу гру з “Динамо” вже 18-го лютого.