supernik-shakhtarya-po-lye-vtrativ-peremogu-v-bundeslizi

Суперник "Шахтаря" по ЛЄ втратив перемогу в Бундеслізі

• 9366 переглядiв

КИЇВ. 14 червня. УНН. "Вольфсбург" зіграв внічию з "Фрайбургом" в матчі 31-го туру чемпіонату німецької Бундесліги з футболу, повідомляє УНН з посиланням на прес-служби клубів.

Господарі повели у рахунку завдяки дублю нідерландського форварда Вегхорста (на 14 і 27 хвилинах). Також команда забивала ще двічі до 30 хвилини баталії, але обидва рази за допомогою VAR м’ячі відміняли.

Натомість гості скористалися своїми шансами — на 43 хвилині Холлер відіграв один м’яч, а Шаллаї" (46 хв) приніс “Фрайбургу” нічию 2:2.

“Вольфсбург”: Кастельс, Мбабу, Понграчіч, Брукс, Руссійон, Штеффен (Жоао Віктор, 55), Шлагер (Герхардт, 67), Арнольд, Брекало (Клаус, 55), Вегхорст, Гінчек (Мармуш, 84).

“Фрайбург”: Шволов, Шмід, Лінхарт, Хайнц, Гюнтер (Іттер, 77), Салаї (Квон Чхан Хун, 63), Кох (Франц, 77), Хефлер, Гріфо (Габерер, 90 + 1), Хелер, Вальдшмідт (Петерсен, 63).

Зауважимо, що “Вольфсбург”, який зіграє із “Шахтарем” у відновленій Лізі Європи, має 46 балів — 6 рядок.