supernik-shakhtarya-po-lye-zaznav-rozgromnoyi-porazki-u-zaklyuchniy-gri-sezonu-bundesligi

Суперник "Шахтаря" по ЛЄ зазнав розгромної поразки у заключній грі сезону Бундесліги

• 13961 переглядiв

КИЇВ. 28 червня. УНН. В останньому турі німецької Бундесліги мюнхенська "Баварія" в гостях обіграла "Вольфсбург" з рахунком 4:0, передає УНН з посиланням на сайт чемпіона Німеччина.

На 4-й хвилині Кінгслі Коман вивів мюнхенців на переможну стежку. На 37-й хвилині Мікаель Кюізанс чудовим ударом подвоїв рахунок - цей гол став для нього дебютним у Бундеслізі. Після зміни сторін Роберт Левандовскі (72 хв) реалізував пенальті, а крапку в протистоянні на 79-й хвилині поставив Томас Мюллер. З 71 хвилини "Вольфсбург" виступав у меншості через вилучення Гілавогі.

У матчі з "Вольфсбургом" мюнхенці довели рахунок своїм голам в сезоні до ста. Це другий показник за всю історію Бундесліги. У сезоні 1971/72 "Баварія" вразила ворота суперників 101 разів.

Відзначимо, мюнхенці здобули 13-ту перемогу поспіль – 82 очки."Вольфсбург" фінішував 7-м з 48 балами.

Нагадаємо, що "Вольфсбург" виступає в Лізі Європи і є суперником донецького "Шахтаря" по плей-офф.