supernik-zbirnoyi-ukrayini-na-yevro-2020-vdruge-pospil-vtrativ-ochki-v-lizi-natsiy

Суперник збірної України на Євро-2020 вдруге поспіль втратив очки в Лізі націй

• 13982 переглядiв

КИЇВ. 12 жовтня. УНН. У матчі 3-го туру Ліги націй провідного дивізіону Нідерланди на виїзді зіграли внічию з Боснією і Герцеговиною, передає кореспондент УНН.

Перший тайм пройшов без небезпечних моментів. На 51 хвилині можна пригадати удар по центру воріт від Вейналдума. Найбільш небезпечний момент створив Міралем Пьяніч на 69 хвилині, коли у швидкій атаці був близький до голу, але голкіпер нідерландців здійснив сейв. Гості відповіли довма гострими ударами Френкі Де Йонга наприкінці гри — 0:0.

Примітно, що нідерландці, які зіграють із Україною на Євро-2020, більш ніж в два рази перевершили суперника за ударами по воротам (14 проти 6), а також за ударами в площину воріт (4:1).

Додамо, нідерландці мають 4 очки і втримують другий рядок квартету “1”. Перша Італія — 5, третя Польща — 4 бали.