sutichka-ta-tekhnichne-zauvazhennya-ukrayintsyu-ne-zavadilo-sakramento-peremogti-u-matchi-nba

Сутичка та технічне зауваження українцю не завадило "Сакраменто" перемогти у матчі НБА

• 10678 переглядiв

КИЇВ. 8 березня. УНН. У регулярному чемпіонаті НБА "Сакраменто Кінгс" Олексія Леня гостювали в одного із конкурентів у боротьбі за потрапляння в плей-офф НБА "Портленда", передає кореспондент УНН.

У першій половині протистояння "Сакраменто" розгромив свого суперника, пішовши на перерву із гандикапом в 23 очки – 77:54. На початку третьої чверті перший вихід на паркет отримав Олексій Лень і через 2 хвилини став учасником штовханини із Сі Джей Макколумом, яка ледве не переросла у бійку. Як наслідок обидва гравці отримали технічні зауваження.

Українець провів майже 10 хвилин ігрового часу, за які набрав 4 підбирання, 0/1 двоочкові кидки, а його колектив святкував виграш 123:111.

Додамо, що "Кінгс" мають 28 виграшів при 35 поразках, та обіграв одного з конкурентів за вихід в плей-офф, займають 9 місце у Західній конференції.

Нагадаємо, у поєдинку другого дивізіону чемпіонату Туреччини з баскетболу команда українця Олександра Мішули здобула розгромну перемогу.