tenis-svitolina-peremogla-na-starti-turniru-wta-1000-u-ssha

Теніс: Світоліна перемогла на старті турніру WTA-1000 у США

• 16869 переглядiв

КИЇВ. 25 березня. УНН. Перший номер жіночого тенісу Еліна Світоліна провела стартовий поєдинок на змаганнях категорії WTA-1000 на кортах в Маямі, передає кореспондент УНН.

У першому сеті другого кола турніру два брейки від американки Шеелбі Роджерс призвели до програшу Світоліної 3:6. Низка брейків від обох тенісисток у другому сеті обернулися на користь Світоліної – 7:5. У вирішальній партії Світоліна виграла два гейми на чужій подачі та святкувала виграш 6:3.

Матч тривав дві з половиною години за які Світоліна здійснила вісім ейсів при 5 подвійних помилках.

Зауважимо, що суперницею Еліни Світоліної по третьому колу турніру з призовим фондом в 3,2 млн. дол., стала росіянка Катерина Александрова (WTA 34). Світоліна веде в статистиці особистих зустрічей 2:0.

Чинною чемпіонкою турніру є перша сіяна цьогорічних змагань австралійка Ешлі Барті.