tenisist-stakhovskiy-virvav-peremogu-na-starti-turniru-u-frantsiyi

Тенісист Стаховський вирвав перемогу на старті турніру у Франції

• 6422 переглядiв

КИЇВ. 23 січня. УНН. Сергій Стаховський розпочав виступи на челленджері в Ренні (Франція) поєдинком 1/16 фіналу, інформує УНН з посиланням на ФТУ.

Стаховський провів на старті турніру з призовим фондом 69 280 євро складний матч проти місцевого тенісиста Евана Фюрнесса. Перемога дісталася нашому співвітчизнику після трьох сетів — 4:6, 6:3, 7:6 (9:7).

У вирішальному сеті Сергій поступався — 1:3, але зміг зрівняти рахунок. Втім, і надалі залишився тим, хто наздоганяє, оскільки першим в партії подавав Еван. Так дотягнули до тай-брейку, де вже киянин переконливо вирвався уперед — 6:4. Однак і надалі виникли складнощі: Фюрнесс виграв три м’ячі поспіль та заробив матч-бол — 7:6. Проте Стаховський більшого супернику не дозволив — 7:6 (9:7).

Зазначимо, що у наступному раунді на киянина очікує поєдинок із екс-восьмою ракеткою світу кіпріотом Маркосом Багдатісом (6 сіяний).