tenisistka-svitolina-vigrala-15-y-trofey-u-profesiyniy-karyeri

Тенісистка Світоліна виграла 15-й трофей у професійній кар'єрі

• 15544 переглядiв

КИЇВ. 26 вересня. УНН. Перший номер жіночого тенісу України Еліна Світоліна святкувала виграш у фінальному поєдинку змагань у Страсбурзі, передає УНН.

У фінальному протистоянні змагань WTA Світоліна перемогла Олену Рибакіну із Казахстану, яка мала п'ятий номер посіву - 6:4, 1:6, 6:2.

Суперниці провели на корті практично дві години і за цей час українка записала у свій актив 2 ейси, 2 подвійні помилки, 16 віннерсів і 23 невимушених помилки. Рибакіна оформила 1 ейс при 6 подвійних і 34 невимушених помилках.

Даний трофей для Світоліної став 15-м на турнірах WTA в одиночному розряді за кар’єру, а також другим у цьому сезоні - раніше українка здобула перемогу на змаганнях у Монтеррей.

Зауважимо, що у першому колі Відкритого чемпіонату Франції Світоліна на наступному тижні стартуватиме матчем проти росіянки Варвари Грачової (94 в WTA).

Як повідомлялося раніше в УНН, Світоліна стала фіналісткою тенісного турніру у Страсбурзі.