tenisistka-vilyams-vdevyate-probilasya-do-finalu-us-open

Тенісистка Вільямс вдев'яте пробилася до фіналу US Open

• 8733 переглядiв

КИЇВ. 7 вересня. УНН. В рамках Відкритого чемпіонату США з тенісу, що триває на кортах в Нью-Йорку, стали відомими імена фіналісток жіночого одиночного розряду, повідомляє кореспондент УНН.

У першому протистоянні 17-та сіяна американка Серена Вільямс здолала опір кривдниці українки Еліни Світоліної – Анастасії Севастової з Латвії (6:3, 6:0).

В іншому протистоянні 20-річна японка Наомі Осака (вибила в чвертьфіналі Цуренко) не мала проблема у грі проти американки Медісон Кіз (14 сіяна) – 6:2, 6:3.

Примітно, що для 36-річної Вільямс це буде 9-та спроба вибороти титул даних змагань. Раніше вона вигравала у 6-ти з 8-ми попередніх фіналах на US Open.

Додамо також, разі перемоги у вирішальній зустрічі, американка наздожене рекордсменку по тріумфам на турнірах "Великих Шоломів" Маргарет Корт в активі якої 24 титули.

Нагадаємо, тенісистка з України Дар'я Лопатецька провела поєдинок третього кола юніорського US Open проти американки Елізабет Мандлік.